به چه شکل برای وب سایت دستگاه لیزر خویش بک لینک به دست بیاورم؟

سایت دستگاه لیزر – سایتها را مورد پژوهش قرار دهید :

برای مثال سایتی در مسئله حفظ پوست را مدنظر قرار دهید . ما می‌توانیم برای کلمه هایی همچون ضد آفتاب , سرطان پوست , متخصص پوست جستجویی را در گوگل انجام دهیم . مجبور نیستید در خبر ها گوگل به جستجو بپردازید . کافیست در خود گوگل کلمه بلاگ های مرتبط با نگهداری از پوست یا این که بلاگ های زیبایی را وارد نمائید تا بتوانید وب سایت های دارای ربط در این حوزه را بیابید . صرف مجال برای پژوهش در زمینه ی وبسایت های مرتبطی که می خواهند محتوای شما را منتشر کنند بسیار با اهمیت است . شما میتوانید از ابزار Open Site Explorer برای گزینش اینکه وبسایت موردنظر مبتنی بر اتوریتی دامنه اش قابل اعتماد است یا خوبی تصمیم گیری فرمایید . همچنین می توانید از این ابزار برای بازبینی لینک های اخیر در وب سایت رقبا به کارگیری نمائید . چنانچه آنها در مجلات معتبر لینک به دست آورده اند چه چیزی شما را از کسب چنین پیوند هایی میتواند باز دارد؟
2 . اداره یافته باشید :

زمانی که پژوهش خویش را انجام دادید , میتوانید فهرستی از سایت‌هایی که میخواهید برای آنهامطلب بنویسند را لیست کنید . به عنوان مثال می‌توانید در یک فایل اکسل نشانی تارنما , تعداد نویسندگان و آدرس ایمیل را بنویسید . سپس اتوریتی دامنه را به آن اضافه فرمائید و شرایط مو جود سایت را بررسی فرمائید . نصیب اساسی این قصه یافتن نشانی های ایمیلی است .
3 . آدرس های پست الکرونیکی را پیدا نمائید :

این بخش یک کدام از مهم ترین قسمت های فرآیند دسترسی به وب سایت هاست . زمانی که فرم تماس عمومی را بر روی سایتی پر میکنید , شانس توزیع محتوا کمتر میگردد . در شرایطی‌که بتوانید آدرس ایمیل حقیقی اشخاص و صاحبان وبسایت ها را پیدا کنید برایتان مفیدتر خواهد بود و میتواند اقبال تولید رابطه را افزایش دهد . می توانید به بخش فوتر یا این که صفحه درباره ما بروید و نشانی پست الکرونیکی افراد را به دست آورید . درصورتی که نتوانستید آدرس پست الکرونیکی مولف یا این که صاحب تارنما را پیدا نمائید , در توییتر پیرو این اشخاص بگردید و برایشان پیامی ارسال فرمایید . میتوانید این افراد را در لینکداین نیز پیدا فرمائید و با آن‌ها در تماس باشید . LinkedIn Premium هم یک ابزار خوب برای دسترسی به اشخاص است . می توانید پیام مستقیمی را به هنگام یافتن فرد مطلوب ارسال فرمایید . در پژوهش های خویش ایده پرداز باشید . برخی از تایم ها مجبور خواهید شد کلیه جا را با دقت بیشتری بررسی فرمایید تا فرد مطلوب را پیدا نمائید . اینجانب جدیدا درباره ی وب لاگ های مرتبط با پوست پژوهشی را انجام دادم . اولی وبلاگی که در تارنما گوگل پیدا کردم , توانستم آدرس پست الکرونیکی وبمستر آن را بیابم و با وی رابطه داشته باشم .

4 – قالب مهیا ساخت نمایید :

زمانی که کلام از تولید قالب مهیا به میان میاید اضافه افراد متاسفانه با باخت مواجه می گردند . آنها از قابل انعطاف افزارهای اتوماتیک برای ایجاد هزاران قالب مهیا استعمال می کند که هیچ لحن فردی در آن وجود ندارد . به حیث شما چنین روشی میتواند به روابطی باعث شود که در آن قابلیت توزیع محتوا وجود داشته باشد؟ هرچقدر قالب فراهم شما فردی تر باشد شانس تصاحب کردن رابطه هم بیشتر میشود . شما بایستی از رویه فردی سازی کردن درخواست‌ها به سایت هایی کیفیت عالی بالاتر دسترسی پیدا نمائید . شما می توانید هنگامی را برای پژوهش بر روی تالیف کننده صرف نمائید . در شرایطی که همگی چیز به درستی فردی سازی شود , میتواند دوچندان مفید باشد و بازی را به نفع شما تغییر‌و تحول دهد .
#28 راهنمای نصب افزونه AMP در وردپرس و همگام سازی با Yoast SEO
5 . ایستادگی فرمائید :

طولانی تر افرد هنگامی که نشانی اینترنتی درخواست نویسندگی ارسال می نمایند و پاسخی از گزارشگر , ویراستار یا وبمستر دریافت نمیکنند , فعالیت خود را متوقف می سازند . قبلی از این‌که در چنین مرحله ای متوقف گردید بایستی اطمینان حاصل فرمائید که پنج نقطه تماس گوناگون را دارید . ما بایستی آدرس اینترنتی , لینکداین , توییتر , اینستاگرام و سایر مورد ها را با هم مخلوط کنیم . نکته با اهمیت درین بخش مقاومت است . در صورتی‌که بتوانید از رسانه های اجتماعی به عنوان ابزار دسترسی به اشخاص برای دستگاه لیزر به کار گیری کنید بازگشت سرمایه گذاری خوبی را مشاهده خواهید کرد . در شرایطی که بدانید دستگاه لیزر و فروش چقدر به هم مرتبط می باشند شگفت زده خواهید شد . در صورتیکه فروش خیر و خوبی دارید و مهارت های خبر نامه نگاری بالایی هم دارید در دستگاه لیزر نیز خوب خواهید بود .
6 . محتوای خود را بنویسید :

در صورتیکه وبمستر یا این که ویراستار سایتی از شما بخواهد محتوایتان را در سایت آنها به اشتراک بگذارید , پیروز شده اید . به خیال داشته باشید که وی اینکار را تنها به یاد شما انجام نمی